MODR Warszawa:  ul. Czereśniowa 98, 02-456 Warszawa  | ikona 22 571 61 00 

Formy stacjonarne nieodpłatne (w tym szkolenia)

Harmonogram nieodpłatnej działalności doradczej organizowanej przez Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego w grudniu 2022 roku.

Uprzejmie informujemy, że realizacja stacjonarnych form odbywa się przy zachowaniu wszystkich zasad bezpieczeństwa sanitarnego.
Ze względu na ograniczoną, dostosowaną do powierzchni sali, liczbę miejsc na szkoleniu prosimy o wcześniejszy kontakt z organizatorem.

Temat Data Godzina Powiat Gmina Adres

Organizator

Wykładowca Numer tel organizatora

szkolenie: Dobre praktyki rolnicze mające na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych i program azortanowy

2022-12-02

Program

 10.00  łosicki  Platerów  Platerów ul. 3 Maja 13,
08-210 Platerów
 Krystyna Wasiluk  Justyna Niedziałek  723430960

pokaz: Wykonywanie kompozycji okolicznościowych

2022-12-02

10.00   łosicki  Stara Kornica  Galeria Wiejska
Stara Kornica 168,
08-205 Stara Kornica
 Matyszczak Anna  Matyszczak Anna  25 640 09 38

szkolenie: Integrowana Ochrona Roślin z uwzględnieniem monitoringu agrofagów i wsparcia podejmowania decyzji w zwalczaniu organizmów szkodliwych w oparciu o aplikacje powstałe w projekcie eDWIN

2022-12-02

10.00   miński  Kałuszyn  ul. Warszawska 45,
05-310 Kałuszyn
 Jerzy Grabowski  Krzysztof Rzewuski  723436377

szkolenie: Prawidłowa technologia upraw roślin strączkowych  z wykorzystaniem białka rodzimego w żywieniu zwierząt

2022-12-02

10.00   przysuski  Borkowice  Wymysłów świetlica wiejska  Aneta Świercz  Aneta Świercz  723436323

szkolenie: Zioła i ich zastosowanie 

2022-12-02

18.00   gostyniński  Gostynin  Osiny 22   Ewa Michalska   Ewa Michalska  723436158

pokaz: Układanie bukietów okolicznościowych - bukiety świąteczne

2022-12-04

13.00   płocki  Bulkowo  Rogowo - świetlica wiejska  Marzanna Kacperska  Marzanna Kacperska  723436219

pokaz: Wykonywanie kompozycji okolicznościowych

2022-12-05

10.00   garwoliński  Górzno  Unin 57, 08-404 Górzno  Iwona Bontruk  Iwona Bontruk  723430637

Zasady ochrony wód przed zanieczyszczeniami ze źródeł rolniczych związkami azotu pochodzenia rolniczego, dyrektywa azotanowa i wodna

2022-12-05

10.00   siedlecki  Suchożebry  Sala UG Suchożebry, ul. Aleksandry Ogińskiej11  Małgorzata Stolarzewska-Sierakowska  Justyna Niedziałek  512264914

szkolenie: Wspólna polityka rolna po 2021 r.

2022-12-05

 10.00  przysuski  Odrzywół  Kamienna Wola świetlica wiejska  Tomasz Świercz  Tomasz Świercz  723436384

szkolenie: Integrowana Ochrona Roślin z uwzględnieniem monitoringu agrofagów i wsparcia, podejmowania decyzji w zwalczaniu organizmów szkodliwych

2022-12-05

10.00   kozienicki  Głowaczów  Miejska Dąbrowa  Remiza OSP  Marek Karsznia  Marek Karsznia  723436319

szkolenie: Dobre praktyki rolnicze mające na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych i program azotanowy

2022-12-05

Program

12.00   siedlecki  Mordy M-GOK Mordy, ul. Parkowa 9  Joanna Pogonowska  Grzegorz Dębski  723436392

szkolenie: Dobre praktyki rolnicze mające na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniami azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych i program azotanowy

2022-12-06

09.00   węgrowski Liw   Urząd Gminy Liw z/s w Węgrowie
ul. Mickiewicza 2,
07-100 Węgrów
 Marlena Derlicka  Bożena Kisielińska  25 792 01 57

szkolenie: Wykorzystanie ewidencji przychodów i rozchodów w zarządzaniu gospodarstwem rolnym

2022-12-06

Program

10.00   miński  Jakubów  Mińska 15, 05-306 Jakubów  Jolanta Sadoch-Krusiewicz  Sławomir Roguski  723435702

szkolenie: Integrowana Ochrona Roślin z uwzględnieniem monitoringu agrofagów i wsparcia podejmowania decyzji w zwalczaniu organizmów szkodliwych w oparciu o aplikacje powstałe w projekcie eDWIN

2022-12-06

Program

10.00  miński  Latowicz   ul. Rynek 1,                        05-334 Latowicz  Sławomir Włodarczyk  Adam Matyszczak  723436124

szkolenie: Integrowana Ochrona Roślin z uwzględnieniem agrofagów i wsparcia podejmowania decyzji w zwalczaniu organizmów szkodliwych w oparciu o aplikacje powstałe w projekcie eDWIN

2022-12-06

Program

10.00  szydłowiecki  Orońsko   Tomaszów - świetlica  Krzysztof Garbacz  Krzysztof Garbacz  512262163

szkolenie: Plan strategiczny dla WPR  2023-2027

2022-12-06  12.00 wołomiński  Radzymin   Biblioteka Publiczna Stare Załubice, ul. Mazowiecka 49,
05-252 Stare Załubice
 Barbara Michalska  Agnieszka Domżalska  723436279

szkolenie: Ubezpieczenia rolników i gospodarstw rolnych

2022-12-07 9.00  łosicki  Sarnaki   UG Sarnaki sala konferencyjna,
ul. Berka Joselewicza 3, 08-220 Sarnak
 Łukasz Ostaszewski  Tomasz Kondraciuk  512267644

szkolenie: Wdrażanie Wspólnej Polityki Rolnej, w tym upowszechnienie informacji  na temat założeń Planu  Strategicznego WPR

2022-12-07

Program

10.00  szydłowiecki  Orońsko   Dobrut - świetlica  Krzysztof Garbacz  Krzysztof Garbacz  512262163

pokaz: sporządzanie stroików okolicznościowych

2022-12-07

10.00 sokołowski Sterdyń Świetlica wiejska w Stelągach Agnieszka Adynowska Anna Matyszczak  517 157 309 

szkolenie: Dobre praktyki dotyczące redukcji gazów cieplarnianych

2022-12-07 10.00   radomski  Pionki  OSP (remiza)
Jedlnia 77b
 Waldemar Witek  Krzysztof Skrzypczak  512262082

szkolenie: Ogólnopolski program regeneracji środowiskowej gleb poprzez ich wapnowanie

2022-12-07 13.00  białobrzeski  Promna   Remiza OSP Pnie   Małgorzata Lao  Iwona Aderek   512260967

szkolenie: Rolniczy Handel Detaliczny jako ważne źródło dochodu dla mieszkańców obszarów wiejskich

2022-12-08 9.00  grójecki  Warka   Bończa 68,
świetlica wiejska 
 Ewelina Jaworska  Anna Kempińska  512261879

szkolenie: Wdrażanie Wspólnej Polityki Rolnej, w tym upowszechnianie informacji na temat założeń Planu strategicznego  WPR

2022-12-08 9.30 przysuski  Wieniawa  Sokolniki Suche,
świetlica wiejska
 Agnieszka Rus  Agnieszka Rus  723436204

szkolenie: Wdrażanie Wspólnej Polityki Rolnej w tym upowszechnianie informacji na temat założeń Planu Strategicznego WPR

2022-12-08 10.00 łosicki Platerów   Platerów,
ul. 3 Maja 13
 Krystyna Wasiluk  Krystyna Szczygielska  723430960

szkolenie: Wspólna Polityka Rolna, w tym upowszechnienie informacji na temat założeń Planu Strategicznego WPR

2022-12-08 10.00 miński Cegłów   ul. Kolejowa 17, 05-319 Cegłów  Wiktoria Orłowska  Stanisław Krajewski  517157977

pokaz - stroiki świąteczne

2022-12-08 11.00 przasnyski Przasnysz   Przasnysz,
ul. Szpitalna 15/14
 Karol Krzykowski  Anna Zakrzewska  517157426

szkolenie: Integrowana Ochrona Roślin z uwzględnieniem monitoringu agrofagów i wsparcia podejmowania decyzji w zwalczaniu organizmów szkodliwych w oparciu o aplikację powstałe w projekcie eDWIN

2022-12-09 10.00 warszawski zachodni Leszno   OSP Gawartowa Wola, 05-084 Leszno  Justyna Dobrzyńska  Genowefa Wacławek  22 721 10 20

pokaz: Sporządzanie stroików okolicznościowych

2022-12-09 10.00 sokołowski Repki   Gałki 64, 08-307 Repki  Izabela Jasińska-Rulska  Anna Matyszczak  256413022

szkolenie: Wspólna Polityka Rolna, w tym upowszechnianie informacji na temat założeń Planu Strategicznego WPR

2022-12-09 10.00 miński Dobre    ul. Kościuszki 1, 05-307 Dobre  Jerzy Grabowski  Krystyna Szczygielska Iwona Kryńska  723436377

szkolenie: Agroturystyka - różnicowanie oferty i bezpieczeństwo wypoczynku

2022-12-09 11.00 gostyniński  Gostynin  Gostynin,
ul. Bierzewicka 32, lok. 38
 Barbara Snopek  Ewa Michalska,
Barbara Snopek
 723435582

szkolenia: Ubezpieczenie rolników i gospodarstw rolnych

2022-12-09 11.00 przysuski Klwów   Przystałowice Duże świetlica wiejska  Agnieszka Rus  Agnieszka Rus  723436204

szkolenie: Płatności w ramach działania rolno-środowiskowego-klimatycznego w 2022 roku,planowane interwencje od 2023 roku

2022-12-09 12.00  białobrzeski  Stromiec  Ducka Wola,
mieszkanie sołtysa
 Iwona Aderek  Anna Dudkiewicz  512260713

szkolenie: Racjonalne żywienie rodziny -wykorzystanie w żywieniu warzyw i owoców

2022-12-09 13.00 ostrowski   Brok  Gosp. Agro. Dajana w Broku, ul. Małkińska 33a  Lidia Biernat  Lidia Biernat  723436171

szkolenie: Integrowana ochrona roślin 

2022-12-12 10.00 mławski   Strzegowo  Pl. Wolności 32,
06-445 Strzegowo
 Mariusz Sobiecki  Iwona Błażyńska  723436355

szkolenie: Technologia uprawy zbóż

2022-12-12 10.00 sokołowski   Ceranów  Urząd Gminy Ceranów 140, 08-322 Ceranów  Adam Fabijańczuk  Krzysztof Rzewuski  512265052

szkolenie: Wspólna Polityka Rolna, w tym upowszechnianie informacji na temat założeń Planu Strategicznego WPR

2022-12-12 10.00 miński   Latowicz  ul. Rynek 1,
05-334 Latowicz
 Sławomir Włodarczyk   Justyna Niedziałek, Krystyna Szczygielska  723436124

szkolenie: Płatność w ramach działania rolno-środowiskowo-klimatycznego w 2022r., planowanie, interwencje od 2023 r.

2022-12-12 10.00 grójecki   Grójec  Grójec,
ul. Mogielnicka 28
 Grażyna Cuper  Urszula Grotek  723436265

pokaz: Sporządzanie stroików okolicznościowych

2022-12-13 10.00 sokołowski   Repki  Sawice Wieś 6,
08-307 Repki
 Izabela Jasińska-Rulska  Anna Matyszczak  256413022

szkolenie: Rolniczy Handel Detaliczny jako ważne żródło dochodu dla mieszkańców obszarów wiejskich

2022-12-13 10.00 wołomiński   Klembów  GOK, ul.Strażacka 8,
05-205 Klembów
 Bożena Mróz    Domżalska Agnieszka  505302423

pokaz: Wykonywanie kompozycji okolicznościowych - stroiki bożonarodzeniowe

2022-12-13 13.00 ostrowski   Ostrów Mazowiecka  Remiza OSP w Komorowie, ul. Mazowiecka 57  Lidia Biernat  Lidia Biernat  723436171

szkolenie: Wspólna Polityka Rolna Plan Strategiczny

2022-12-14 9.00  łosicki  Sarnaki  UG Sarnaki sala konferencyjna, ul. Berka Joselewicza 3,
08-220 Sarnaki
 Łukasz Ostaszewski  Tomasz Kondraciuk  512267644pokaz

pokaz: Wykonywanie kompozycji okolicznościowych

2022-12-14 10.00 siedlecki   Zbuczyn  Świetlica wiejska, Choja 12A, 08-106 Zbuczyn  Matyszczak Anna  Matyszczak Anna  25 640 09 38

szkolenie: Wspólna Polityka Rolna, w tym upowszechnianie informacji na temat założeń Planu Strategicznego WPR

2022-12-14 10.00 miński   Mrozy  ul. Mickiewicza 35,            05-320 Mrozy  Sławomir Włodarczyk   Justyna Niedziałek, Krystyna Szczygielska  723436124

szkolenie: Wdrażanie monitoringu agrofagów i wsparcia  podejmowania decyzji w zawalczaniu organizmów szkodliwych w ramach Integrowanej Ochrony Roślin 

2022-12-14 10.00 wołomiński   Jadów  Biblioteka Publiczna Gminy Jadów, Plac Generała Gustawa Dreszera 17,
05-280 Jadów
 Tomasz Skwarski  Agnieszka Domżalska  504149854

pokaz wykonywania stroików i dekoracji Bożonarodzeniowych

2022-12-14 12.00  maków mazowiecki Płoniawy-Bramura   PZDR Maków Mazowiecki, Bazar 15  Arkadiusz Bębenista  Lidia Biernat  723436304

szkolenie: WPR po 2023

2022-12-14 13.00 białobrzeski   Promna  Świetlica Wiejska w Broniszewie   Małgorzata Lao  Kamil Munik   512260967

pokaz: Tradycje kulinarne

2022-12-07 14.00 garwoliński  Górzno   Chęciny 25,
08-404 Górzno
 Iwona Bontruk  Iwona Bontruk  723430637

szkolenie: Dobre praktyki rolnicze mające na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem azotanami pochodzącymi ze źródeł rolniczych i program azotanowy

2022-12-15 10.00 płocki  Słubice   UG Słubice - sala posiedzeń,                         ul. Płocka 32  Anna Marciniak  Marzena Strelczuk  723436291

szkolenie: BHP w gospodarstwach rolnych

2022-12-15 10.00 siedlecki  Wodynie    GOK Wodynie,
ul. Siedlecka 41
 Barbara Mitrzak  Wiesław Tarkowski  519556596

pokaz: Wykonywanie świec z węzy

2022-12-15 14.00 płocki  Radzanowo   Męczenino 20,
09-451 Radzanowo
 Dorota Chętka  Piotr Michalik  723436191

szkolenie: Integrowana Ochrona Roślin z uwzględnieniem monitoringu agrofagów i wsparcia podejmowania decyzji w zwalczaniu organizmów szkodliwych w oparciu o aplikacje powstałe w projekcie e DWIN

2022-12-16 10.00 sokołowski  Jabłonna Lacka   Gmina Jabłonna Lacka, ul.Targowa 4,
08-304 Jabłonna Lacka, sala konferencyjna
 Paweł Ruciński  Adam Matyszczak  723436385
szkolenie: Dobre praktyki dotyczące redukcji gazów cieplarnianych. 2022-12-16 10.00 siedlecki  Siedlce  UG Siedlce,
ul. Asłanowicza 10
 Wiesław Tarkowski  Krystyna Szczygielska  514157394
pokaz: Wykonywanie kompozycji okolicznościowych - stroiki bożonarodzeniowe 2022-12-16 10.00 łosicki  Łosice   Świetlica Wiejska Zakrze 38, 08-200 Łosice  Aldona Rak  Anna Matyszczak  723434555
pokaz: Wykonywanie kompozycji okolicznościowych 2022-12-16 10.00 wołomiński   Jadów  Biblioteka Publiczna Gminy Jadów, Plac Generała Gustawa Dreszera 17,
05-280 Jadów
 Tomasz Skwarski  Anna Wieczorek  504149855
szkolenie: Dobre praktyki rolnicze mające na celu ochronę wód przed zanieczyszczeniem pochodzącym ze źródeł rolniczych 2022-12-16 13.00 radomski  Stara Błotnica   Gminna Biblioteka Publiczna w Starej Błotnicy 26-806 Stara Błotnica  Kamil Munik  Małgorzata Lao  601382381
pokaz: Krzewy ozdobne - wykorzystanie w kompozycjach okolicznościowych 2022-12-19 10.00  łosicki Olszanka   Biblioteka Olszanka 42, 08-207 Olszanka  Zuzanna Antosiuk  Anna Matyszczak  723436157
szkolenie: Integrowana Ochrona Roślin z uwzględnieniem monitoringu agrofagów i wsparcie podejmowania decyzji w zwalczaniu organizmów szkodliwych w oparciu o aplikacje powstałe w projekcie eDWIN 2022-12-19 10.00 miński  Jakubów   Mińska 15,
05-306 Jakubów
 Jolanta Sadoch-Krusiewicz  Anna Matyszczak  723435702
 

 

  • Mazowiecki Ośrodek Doradztwa Rolniczego

    Dyrektor MODR Warszawa: Sławomir Piotrowski
    Zastępca Dyrektora MODR Warszawa: Tomasz Skorupski
    Zastępca Dyrektora MODR Warszawa: Adam Tarkowski

    ul. Czereśniowa 98, 02-456
    tel. 22 571 61 00 | fax. 22 571 61 01
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 700 - 1500

  • MODR Warszawa Oddział Bielice

    Dyrektor Oddziału: Krzysztof Szumski

    Bielice 19, 96-500 Sochaczew 
    tel. 46 862 00 40 | fax.46 862 00 52
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 700 - 1500

  • MODR Warszawa Oddział Ostrołęka

    Dyrektor Oddziału: Bogdan Bagiński

    ul. Targowa 4, 07-410 Ostrołęka,
    tel. 29 760 03 69 - fax. 29 769 49 53
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 700 - 1500

  • MODR Warszawa Oddział Płock

    Dyrektor Oddziału: Wojciech Banaszczak

    ul. Zglenickiego 42 D, 09-411 Biała
    tel./fax: 24 269 77 00
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 700 - 1500

  • MODR Warszawa Oddział Poświętne w Płońsku

    Dyrektor Oddziału: Jarosław Grabowski

    ul. H Sienkiewicza 11, 09-100 Płońsk
    tel: 23 663 07 00, fax: 23 662 99 50
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek: 700 - 1500

  • MODR Warszawa oddział Radom

    Dyrektor Oddziału: Marcin Kaca

    ul. Chorzowska 16/18, 26-600 Radom,
    tel./fax 48 365 02 06 wew. 104
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 730 - 1530

  • MODR Warszawa Oddział Siedlce

    Dyrektor Oddziału: Józef Jan Romańczuk

    ul. Kazimierzowska 21, 08-110 Siedlce
    tel. 25 640 09 11, fax. 25 640 09 12
    e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

    Godziny urzędowania: poniedziałek - piątek, 700 - 1500

Copyright 2011 - 2022 MODR | Przeglądając stronę, akceptujesz naszą politykę prywatności.